Loading...
Home / 

Projekt portalu

Ltd. "STOCK ŚWIAT"

W studio projektowe "Pioneer" został zaprojektowany i opracowany projekt portalu informacyjnego StockWorld. Ponadto odbyła rozwój tożsamości korporacyjnej. Problem zasobów - pokrycia giełdzie Ukrainy we wszystkich jego przejawach.

StockWorld koncentruje się na przygotowaniu materiałów informacyjnych i analitycznych, wywiady, pokrycie bieżących wydarzeń na rynku finansowym, w szczególności działania społeczności akcji. Strumień wideo Technologia wprowadzi się do grubych rzeczy w Internecie. Ponadto, wyznaczając cel edukacji finansowej na Ukrainie, w ich zasobie rewizji zgłoszenia wyjaśnia algorytmów i mechanizmów różnych procedur i procesów na rynku papierów wartościowych, obejmuje historię giełdzie. Ważne miejsce wśród publikacji zajmują opowieści o słynnym indywidualnego stylu życia giełdzie, treści wideo i komunikacji z czytelnikami. 

Заказчик: Ltd. "STOCK ŚWIAT"

Дата: 24.11.2014

Corporate Identity projektu
Corporate Identity projektu

Strona główna Portal StockWorld
Strona główna Portal StockWorld

Wygląd strony głównej może się diametralnie zmienić każdego dnia. Dzięki kafelki struktury, każda publikacja może być dowolnego rozmiaru wysokości i jednej / dwóch / potrójne - wymiar szerokości. Ta technika sprawia, elastyczna konstrukcja kanałów aktualizacji.

 

 

Strona główna Portal StockWorld
Zaloguj pudełko i biegle zasobów rejestracji użytkownika

Autoryzacji i rejestracji uciekiniera zostanie przeniesiona do wygodnego urządzenia na miejscu. To urządzenie jest znacznie wygodniejsze w użyciu niż małej formie do wypełnienia na innych stronach i nie przekłada się na dodatkowe strony. W pierwszej kolejności, jest wygodne, gdyż użytkownik Ta forma pozwala, aby wszystkie obiekty na tyle duża (to ważne podczas nawigacji palcem); po drugie, istnieje możliwość wprowadzenia do kluczowych opisy co dokładnie użytkownik musi zarejestrować się na zasobu; w trzecim, jest miejsce dla dodatkowych funkcji, które mogą pojawić się w przyszłości.

 

Zezwolenie bloku lub rejestracji biegle
Publikuj stronę

Oprócz tekstu - są używane do tie automatyczną publikację w czytniku twitter. Ponadto, aktywny wybór podobnych materiałów nadal odczytu. 

 

Publikuj stronę
Kalendarz wydarzeń

Aby użytkownik miejscu zawsze był świadomy wydarzeń, Portal zapewnia aktywny kalendarz imprez. Ten kalendarz jest jak podawanie zasobu i użytkowników zarejestrowanych. Ten kalendarz może łatwo stać się platformą reklamową dla każdej działalności tematycznej.

 

 

Kalendarz wydarzeń
  Wydarzenieя

Na tej stronie wyświetlane są informacje o danym zdarzeniu.Użytkownik ma możliwość zapoznania się z programem, pobrać niezbędne pliki, przeglądać i wydrukować mapę, aby wypowiedzieć się na temat nadchodzących wydarzeń, a także zobaczyć listę osób, które będą uczestniczyć w tym wydarzeniu oraz do podawania ich wybór.

 

Ponadto, źródłem jest automatycznie oferuje listę wydarzeń, które mogą zainteresować użytkownika, w oparciu o tematy, daty i tak dalej....

 

 

wydarzenie

banner Stockworld
Jak to?
Chcesz takiej sytuacji?
Kliknij "Lubię to!", A za nami!
Zadzwoń do nas
тел.: +38 044 362-76-26
свяжитесь с нами
моб.: +38 097 889-54-50
Napisz do nas
нам доверяют: